مصاحبه قائم مقام مدیرعامل شرکت هراز با شبکه ایران کالا

قائم مقام شرکت لبنی دوشه در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص این شرکت گفت: گروه فرآورده‌های لبنی دوشه (هراز) از سال ۸۶ کار خود را شروع کرده و از جوانترین‌های این صنعت است، ولی در این بازه کم سهم خوبی از بازار را به دست آورده است.

آقای دادگر افزود: هر ساله گستره جغرافیای فروش حجم تولیدات تعداد نیروی کار افزایش داشته و اکنون ۴ شرکت تولیدی شرکت لبنی دوشه، که با برند هراز کار می‌کند. عمده تناژ تولید مربوط به این برند هراز است، شرکت لارین لبن آمل با برند آلیما کار می‌کند و لبن زاگو آمل نیز از زیرمجموعه‌های این شرکت است.

قائم مقام شرکت لبنی دوشه افزود: یک بخش هم متمرکز بر نهاده‌های تولید لبنیات در یزد و چندین مجموعه فرعی دیگر هم زیر مجموعه این شرکت است.
وی درباره تنوع تولید در این شرکت گفت: برای مصرف کننده تمام محصولات لبنی به جز کره تولید می‌شود. در واقع بیش از صد نوع کالا در این شرکت‌ها تولید می‌شود. حجم ورودی شیر به شرکت بیش از ۵۰۰ تن در روز است . محصولات در کل کشور عرضه شده و میزان بالایی از تولید برند آلیما صادر می‌شود.
آقای دادگر همچنین گفت: صادرکننده نمونه کشوری بودیم، ۶۰ تا ۷۰ درصد کل تولیدات شرکت صادر می‌شود. بخش عمده‌ای از صادرات شرکت دوشه آمل (هراز) به کشور عراق صادر می‌شود.
قائم مقام شرکت لبنی دوشه درباره کیفیت محصولات این شرکت گفت: از لحاظ استاندارد و تولید همیشه مهمترین بحث کیفیت غذا و سلامت غذایی بوده که ارتباط تنگاتنگی با این صنعت دارد.
این شرکت آزمایشگاه ریفرنس داشته و از این لحاظ با شرکت‌های اروپایی فاصله کمی دارد.

دلیل افزایش قیمت لبنیات از زبان مهندس شهریار دادگر

قائم مقام شرکت لبنی دوشه: هیچ تولید کننده‌ای در صنعت غذا و صنعت لبنی راضی به افزایش قیمت نیست؛ چون منجر به کاهش مصرف و فروش می‌شود. سرانه مصرف جهانی لبنیات بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم است، اما در کشور ۶۰ تا ۸۰ کیلوگرم برآورد می‌شود.
بخشی از کوچک شدن حجم مصرف مربوط به قیمت است. دلیل افزایش قیمت‌ها ناشی از نهاده‌ها (مواد اولیه مصرفی) است که بخش عمده آن شیر خام است، که تغییر قیمت زیادی در طی ماه‌های گذشته داشته است.

برنامه‌های شرکت لبنی دوشه آمل (هراز) تا پایان سال ۱۳۹۹

قائم مقام شرکت لبنی دوشه: هرساله در تولید رشد داشتیم که برنامه ریزی شده بوده و پایداری آن برای شرکت دوشه آمل (هراز) مهم است. امسال نیز برای افزایش تولید برنامه داریم و هر چند ماه یک بار، محصول جدیدی را به بازار معرفی می‌کنیم. براساس برنامه ۲۰ تا ۲۵ درصد تا پایان سال افزایش تولید خواهیم داشت.

2 دیدگاه دربارهٔ «مصاحبه قائم مقام مدیرعامل شرکت هراز با شبکه ایران کالا»

  1. سلام یکم مدیریت پخش لرستان رو ببرید بالا مدیرت ضعیف هستش نه پخش خوبی داره ما اونجا کار میکنم مدیریت هایبرید لرستان۲ ارز میکنم با ویزیتور خوب رفتار نمیکنن حقوق نمیدن مثلن پخششون میرن قرض میدن موزع هاشون بدون هماهنگی ویزیتور اونوقت ویزیتور رو مقصر میدونن والا رسیدگی کنید آقای چوپانی نه تبلت میده نه پول کرایه مسیرهای خارج شهر نه پول اینترنت.آیا شرکتی مثل هراز اینقدر سومدیرت بهش نمیاد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
شرکت فرآورده های لبنی دوشه آمل
به بالای صفحه بردن